MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12156203
nr 1215 6203
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Samsas
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:29:04
100 kr
150 kr
300 kr
800 kr
1.200 kr
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Samsas (Carl Malmsten)